Szukaj
Z nauczania Kościoła
Papież Franciszek - Orędzie na Światowy Dzień Modlitw o Powołania
Homilia papieża Franciszka wygłoszona podczas Mszy św. Krzyżma
Nasze konto bankowe

PKO BP S.A. Oddział I w Częstochowie

ul. Kościuszki 2a      
42-200 Częstochowa

11 1020 1664 0000 3802 0116 5612

Kuria Metropolitalna w Częstochowie

 

Caritas Archidiecezji Częstochowskiej
Portal "Moje Powołanie" - Zakon Pijarów

Alumni Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Częstochowskiej

i Wyższego Seminarium Diecezji Sosnowieckiej

w roku akademickim 2013/2014


 Rok I

1. Kamil Bijata - Par. Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Częstochowie

2. Wojciech Biś - Par. NMP Zwycięskiej w Częstochowie

3. Oskar Brzóska - Par. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Siewierzu (WSD Sosnowiec)

4. Daniel Cubała - Par. Zesłania Ducha Świętego w Częstochowie

5. Marcin Czyżowicz - Par. Wniebowzięcia NMP w Lubawce (diec. legnicka - WSD Sosnowiec)

6. Łukasz Gębicki - Par. Wniebowzięcia NMP w Pajęcznie

7. Karol Goc - Par. Św. Andrzeja Ap. w Olkuszu (WSD Sosnowiec)

8. Patryk Kucharski - Par. Nawiedzenia NMP w Będzinie (WSD Sosnowiec)

9. Damian Musiał - Par. Św. Floriana w Sosnowcu (WSD Sosnowiec)

10. Mateusz Olejnik - Par. Św. Andrzeja Boboli w Masłowicach

11. Piotr Osmyk SSP - Towarzystwo Świętego Pawła

12. Radosław Paliński - Par. Św. Ap. Piotra i Pawła w Kamieńsku

13. Michał Pazera - Par. Św. Ap. Filipa i Jakuba w Skomlinie

14. Michał Pierzchała - Par. Narodzenia NMP w Myszkowie

15. Mateusz Pilarski - Par. Św. Stanisława BM w Mokrsku

16. Michał Płocharski - Par. NMP Królowej Polski w Zawierciu

17. Karol Pszonka - Par. Miłosierdzia Bożego w Kąpielach Wielkich (WSD Sosnowiec)

18. Piotr Sinkiewicz - Par. Św. Aleksego w Przedborzu (diecezja radomska)

19. Michał Szarek - Par. Św. Anny w Myszkowie

20. Paweł Szczepanik - Par. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Dąbrowie Górniczej (WSD Sosnowiec)

21. Marek Szczepańczyk - Par. Św. Jana Berchmansa w Gorzkowie-Trzebniowie

22. Marcin Wiorek - Par. NMP Nieustającej Pomocy w Ciężkowicach (WSD Sosnowiec)

23. Damian Wojtynek - Par. NMP Nieustającej Pomocy w Chrzanowicach

24. Radosław Zawistowski - Par. Chrystusa Króla w Dąbrowie Górniczej (diec. sosnowiecka)


Rok II

1. Adrian Bańka - Par. Św. Macieja Ap. w Siewierzu (WSD Sosnowiec)

2. Mariusz Bednarek  - Częstochowa, Par. Św. Floriana

3. Rafał Białas - Wierzchlas, Par. Św. Mikołaja

4. Kamil Cieśla  - Toporów, Par. Św. Franciszka z Asyżu

5. Grzegorz Fudro - Par. Św. Jana Kantego w Jaworznie (WSD Sosnowiec)

6. Wojciech Gajewski - Par. Św. Marcina w Porębie Dzierżnej (WSD Sosnowiec)

7. Kacper Górski  - Par. Św. Józefa Rzemieślnika w Sosnowcu (WSD Sosnowiec

8. Krzysztof Jabłoński - Par. Imienia NMP w Grobli (diec. tarnowska - WSD Sosnowiec)

9. Bartosz Kasprzak  - Szynkielów, Par. Narodzenia NMP

10. Kamil Kidawski  - Myszków, Par. Narodzenia NMP

11. Grzegorz Kurek  - Irządze, Par. Św. Wacława (diecezja kielecka)

12. Remigiusz Lech  - Myszków, Par. Narodzenia NMP

13. Damian Magiera  - Staromieście, Par. Wniebowzięcia NMP (diecezja kielecka)

14. Adam Młynarczyk - Częstochowa, Par. Św. Antoniego

15. Tomasz Powroźnik  - Zawada, Par. Św. Apostołów Piotra i Pawła

16. Przemysław Sarna - Par. Miłosierdzia Bożego w Dębicy (diec. tarnowska - WSD Sosnowiec)

17. Adam Sobańtka - Strojec, Par. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej

18. Rafał Środa  - Pątnów, Par. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty

19. Łukasz Wawrzyniak - Par. Św. Macieja Ap. w Siewierzu (WSD Sosnowiec)

20. Rafał Zajdowicz - Stowarzyszenie Misjonarzy Jezusa Miłosiernego

 

Rok III

1. Dawid Cieśla - Toporów, Par. Św. Franciszka z Asyżu

2. Przemysław Długaj - Par. Św. Jana Chrzciciela w Sosnowcu (WSD Sosnowiec)

3. Grzegorz Hajduga - Par. Św. Jana Chrzciciela w Sosnowcu (WSD Sosnowiec)

4. Andrzej Hepek  - Sosnowiec, Par. Św. Jana Chrzciciela (diecezja sosnowiecka)

5. Rafał Kałdonek  - Piekary Śląskie- Szarlej, Par. Trójcy Przenajświętszej (archidiecezja katowicka)

6. Adam Kępka  - Częstochowa, Par. Św. Brata Alberta

7. Marcin Kipigroch  - Radomsko, Par. Matki Bożej Królowej Polski

8. Dawid Kowalewski  - Łyskornia, Par. Św. Marii Magdaleny

9. Paweł Krawczyk - Par. Nawrócenia Św. Pawła Ap. w Dąbrowie Górniczej (WSD Sosnowiec)

10. Dariusz Masztalerski - Częstochowa, Par. Św. Apostołów Piotra i Pawła

11. Adam Nackowski – Par. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Dąbrowie Górniczej (WSD Sosnowiec)

12. Maciej Niedbał - Par. NMP Różańcowej w Sosnowcu-Klimontowie (WSD Sosnowiec)

13. Marcin Słodczyk - Par. Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w Czeladzi (WSD Sosnowiec)

14. Michał Sokalski - Działoszyn, Par. Św. Marii Magdaleny

15. Piotr Szeląg - Częstochowa, Par. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystus

16. Grzegorz Woszczek - Par. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sułoszowej (WSD Sosnowiec)

17. Karol Zadworny - Par. Najświętszego Serca Pana Jezusa i NMP Wspomożycielki Wiernych w Wysokiej (WSD Sosnowiec)

 

Rok IV

1. Paweł Cicirko - Par. Św. Barbary w Sosnowcu (WSD Sosnowiec)

2. Kamil Dobrowolski  - Kiełczygłów, Par.  Św. Antoniego

3. Maciej Górski  - Sosnowiec, Par. Najświętszego Serca Pana Jezusa (diecezja sosnowiecka)

4. Krzysztof Gryz  - Zawiercie, Par. Św. Stanisława Kostki

5. Amadeusz Jagieła  - Myszków, Par. Św. Apostołów Piotra i Pawła

6. Karol Karliński - Par. Św. Józefa Rzemieślnika w Sosnowcu (WSD Sosnowiec)

7. Jacek Kijas - Zawiercie, Par. Św. Apostołów Piotra i Pawła

8. Przemysław Lech - Par. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej DM w Wolbromiu (WSD Sosnowiec)

9. Bartosz Lubczyński - Zawiercie, Par. Św. Stanisława Kostki

10. Maciej Modrzejewski  - Łódź, Par. Matki Bożej Bolesnej (archidiecezja łódzka)

11. Mateusz Muszyński - Krzepice, Par. Św. Jakuba Apostoła

12. Tomasz Podlewski - Częstochowa, Par. NMP Wspomożycielki Wiernych

13. Patryk Ptak - Par. Św. Lamberta w Radomsku (archidiec. częstochowska - WSD Sosnowiec)

14. Tomasz Sroczyński - Par. Matki Bożej Zwycięskiej w Dąbrowie Górniczej (WSD Sosnowiec)

15. Paweł Stec - Par. Św. Jana Kantego w Jaworznie (WSD Sosnowiec)

16. Mateusz Uryga - Par. Nawiedzenie NMP w Będzinie (WSD Sosnowiec)

17. Mateusz Wróbel - Par. Św. Andrzeja Boboli w Bukownie (WSD Sosnowiec)

18. Tomasz Zaleśny - Par. Św. Feliksa w Niedzieliskach (diec. tarnowska - WSD Sosnowiec)

19. Dariusz Żydoń - Wieluń, Par. Św. Barbary

 

Rok V

1. dk. Adam Dróżdż - Częstochowa, Par. Św. Jana Kantego

2. dk. Grzegorz Dybaś - Pagorzyna, Par. Najświętszego Serca Pana Jezusa (diecezja rzeszowska)

3. dk. Michał Fucia - Par. NMP Różańcowej w Sosnowcu-Klimontowie (WSD Sosnowiec)

4. Krzysztof Kiepura - Jastrzębie Zdrój, Parafia Miłosierdzia Bożego (archidiecezja katowicka)

5. dk. Adrian Łukowicz - Par. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłowicach (archidiec. katowicka - WSD Sosnowiec)

6. dk. Patryk Mach - Zawiercie, Par. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7. dk. Karol Nędza - Par. NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej (WSD Sosnowiec)

8. dk. Dawid Szymoniak - Walichnowy, Par. Św. Marcina Biskupa (diecezja kaliska)

9. dk. Michał Widera - Starokrzepice, Par. Przemienienia Pańskiego

 

Rok VI

1. ks.  Bartłomiej Bardelski - Praszka, Par. Świętej Rodziny

2. dk. Marcin Ciesielski - Stowarzyszenie Misjonarzy Jezusa Miłosiernego

3. ks. Maciej Gaik - Par. Św. Barbary w Będzinie (WSD Sosnowiec)

4. ks. Krzysztof Golonka - Par. Św. Małgorzaty w Nowym Sączu (diec. tarnowska - WSD Sosnowiec)

5. ks. Jakub Kuzia - Par. NMP Różańcowej w Sosnowcu-Klimontowie (WSD Sosnowiec)

6. ks. Ireneusz Kwoka - Par. Św. Macieja Ap. w Siewierzu (WSD Sosnowiec)

7. ks. Adam Paśnik - Pajęczno, Par. Wniebowzięcia NMP

8. ks. Radosław Skałka - Par. Św. Jadwigi Królowej w Dąbrowie Górniczej-Gołonogu (WSD Sosnowiec)

9. ks. Paweł  Sproncel - Par. Św. Jadwigi Królowej w Dąbrowie Górniczej-Gołonogu (WSD Sosnowiec)

10. ks. Michał Wątroba - Wierzchlas, Par. Św. Mikołaja

11. ks. Andrzej Wszołek - Częstochowa, Personalna Parafia Akademicka Św. Ireneusza / Turza, Par. Św. Katarzyny (diecezja tarnowska)