Szukaj
Z nauczania Kościoła
Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Częstochowskiej w Częstochowie zaprasza do składania ofert na Inspektora Nadzoru przedsięwzięcia pt.: „Termomodernizacja w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Częstochowskiej” – umowa nr 204/2019/Wn12/OA-TR-ku/D z dnia 24.07.2019 r. finansowanego z dotacji programu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”. Poniżej została przedstawiona szczegółowa treść Zapytania ofertowego. Dodatkowo, informujemy, iż niniejsza treść zapytania w wersji papierowej jest dostępna w Kancelarii Seminarium pod...
Wyższe SeminariumDuchowne Archidiecezji Częstochowskiej w Częstochowie zaprasza do składania ofert na realizację prac budowlanych w ramach zadania pt.: „Termomodernizacja w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Częstochowskiej” – umowa nr 204/2019/Wn12/OA-TR-ku/D z dnia 24.07.2019 r.finansowanego z dotacji programu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”. Poniżej została przedstawiona szczegółowa treść Zapytania ofertowego. Dodatkowo, informujemy, iż niniejsza treść zapytania w wersji papierowej jest dostępna w Kancelarii Seminarium...
Nasze konto bankowe

PKO BP S.A. Oddział I w Częstochowie

ul. Kościuszki 2a      
42-200 Częstochowa

11 1020 1664 0000 3802 0116 5612

Kuria Metropolitalna w Częstochowie

 

Caritas Archidiecezji Częstochowskiej

Drzwi seminarium otwarte na oścież! Przyjdź i zobacz, jak żyją klerycy. Taka okazja przydarzy się 13 maja 2017 r., kiedy to odbędzie się Dzień Otwartych Drzwi w częstochowskim seminarium duchownym. Na uczestników czeka wiele atrakcji.

 

Dzień Otwartych Drzwi rozpocznie się o godz. 9.30. Niedługo potem uczestnicy tego wydarzenia wezmą udział w grze terenowej po seminarium. Podzieleni na grupy, będą wykonywać różnego rodzaju zadania, przy których nie zabraknie dobrej zabawy. Poznają przy tym realia życia seminaryjnego i spotkają się z klerykami. Możliwość rozmowy z alumnami to jeden z głównych punktów programu Dnia Otwartych Drzwi. Będą oni do dyspozycji gości, by dzielić się swoim doświadczeniem wiary i powołania.

W programie oczywiście znajdzie się także Msza Święta z homilią skierowaną szczególnie do młodych, szukających swojej życiowej drogi. Całość wydarzenia zakończy się o godz. 15.00.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni się chłopcy i młodzi mężczyźni, szczególnie ministranci wraz ze swoimi duszpasterzami. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo (wsd.czestochowa@gmail.com) lud telefonicznie (694 608 881).