Szukaj
Z nauczania Kościoła
Ks. dr hab. Arkadiusz Olczyk jest autorem książki pt. "Podstawy teologii moralnej”, wydawnictwo "Regina Poloniae", Częstochowa 2018, ss. 176.
Orędzie Ojca Świętego Franciszka na 51. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu
Nasze konto bankowe

PKO BP S.A. Oddział I w Częstochowie

ul. Kościuszki 2a      
42-200 Częstochowa

11 1020 1664 0000 3802 0116 5612

Kuria Metropolitalna w Częstochowie

 

Caritas Archidiecezji Częstochowskiej
Portal "Moje Powołanie" - Zakon Pijarów

W sobotę 22 grudnia o godz. 10.00 w auli naszego seminarium odbędzie się spotkanie opłatkowe z abp. Wacławem Depo metropolitą częstochowskim, z abp. Stanisławem Nowakiem, bp. Antonim Długoszem i bp. Janem Wątrobą. Tym samym rozpoczynamy nową tradycję wspólnego spotkania biskupów, kapłanów i świeckich w seminarium.

Pragniemy, aby była to okazja dla wszystkich zarówno do wspólnej modlitwy, wysłuchania Orędzia Bożonarodzeniowego, połamania się opłatkiem i złożenia sobie życzeń. Okazja do wspólnego spotkania i zacieśnienia więzi wiary w Roku Wiary.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Czcigodnych Braci Kapłanów, osoby życia konsekrowanego, wszystkich zaangażowanych na różnych polach ewangelizacji poprzez udział w ruchach i stowarzyszeniach kościelnych oraz wszystkich, którzy tego dnia zecgcą być blisko swoich biskupów i kapłanów, blisko Kościoła, który zgromadzi na ten czas przy ul. Św. Barbary 41.


JK/Kuria Częstochowa