Szukaj
Z nauczania Kościoła
Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Częstochowskiej w Częstochowie zaprasza do składania ofert na Inspektora Nadzoru przedsięwzięcia pt.: „Termomodernizacja w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Częstochowskiej” – umowa nr 204/2019/Wn12/OA-TR-ku/D z dnia 24.07.2019 r. finansowanego z dotacji programu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”. Poniżej została przedstawiona szczegółowa treść Zapytania ofertowego. Dodatkowo, informujemy, iż niniejsza treść zapytania w wersji papierowej jest dostępna w Kancelarii Seminarium pod...
Wyższe SeminariumDuchowne Archidiecezji Częstochowskiej w Częstochowie zaprasza do składania ofert na realizację prac budowlanych w ramach zadania pt.: „Termomodernizacja w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Częstochowskiej” – umowa nr 204/2019/Wn12/OA-TR-ku/D z dnia 24.07.2019 r.finansowanego z dotacji programu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”. Poniżej została przedstawiona szczegółowa treść Zapytania ofertowego. Dodatkowo, informujemy, iż niniejsza treść zapytania w wersji papierowej jest dostępna w Kancelarii Seminarium...
Nasze konto bankowe

PKO BP S.A. Oddział I w Częstochowie

ul. Kościuszki 2a      
42-200 Częstochowa

11 1020 1664 0000 3802 0116 5612

Kuria Metropolitalna w Częstochowie

 

Caritas Archidiecezji Częstochowskiej
Portal "Moje Powołanie" - Zakon Pijarów

Zapraszamy do udziału w 28. Światowych Dniach Młodzieży Archidiecezji Częstochowskiej, które tradycyjnie odbywają się w Niedzielę Palmową. Jest to na szczeblu diecezjalnym spotkanie jej pasterza, abp. Wacława Depo, z młodzieżą.

Wspólne spotkanie rozpocznie się w niedzielę 24.03. o godz. 14:30 na placu przed częstochowską archikatedrą. Będzie tam miało miejsce zawiązanie wspólnoty. Odbędzie się również koncert połączony ze świadectwami i uwielbieniem.

O godz. 15:00 do archikatedry Świętej Rodziny wyruszy procesja. Eucharystii będzie przewodniczył abp Wacław Depo, metropolita częstochowski. Zgodnie z tradycją kandydaci do bierzmowania złożą na ręce pasterza diecezji podania związane z przystąpieniem do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

O godz. 19:00 w Parafii Akademickiej pw. św. Ireneusz a BM (ul. Kilińskiego 132) odbędzie się koncert uwielbienia na zakończenie Warsztatów Gospel (www.gospel.czest.pl). Wstęp wolny.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży przygotuje się do owocnego przeżycia Niedzieli Palmowej podczas Diecezjalnego Forum Młodych, poświęconego w tym roku tematowi: „Odpowiedzialność ewangelizacyjna młodych”.
kl. Jacek Kijas