Szukaj
Z nauczania Kościoła
Ks. dr hab. Arkadiusz Olczyk jest autorem książki pt. "Podstawy teologii moralnej”, wydawnictwo "Regina Poloniae", Częstochowa 2018, ss. 176.
Orędzie Ojca Świętego Franciszka na 51. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu
Nasze konto bankowe

PKO BP S.A. Oddział I w Częstochowie

ul. Kościuszki 2a      
42-200 Częstochowa

11 1020 1664 0000 3802 0116 5612

Kuria Metropolitalna w Częstochowie

 

Caritas Archidiecezji Częstochowskiej
Portal "Moje Powołanie" - Zakon Pijarów

Referat Duszpasterstwa Młodzieżowego i Akademickiego serdecznie zaprasza na obchody Światowego Dnia Młodzieży w Niedzielę Palmową do Bazylki Archikatedralnej w Częstochowie.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 czuwaniem modlitewno-ewangelizacyjnym na placu przed Archikatedrą. O godz. 15.00 rozpocznie się Liturgia Niedzieli Palmowej wraz z procesją z palmami oraz z Eucharystią pod przewodnictwem abp. Wacława Depo – metropolity częstochowskiego.

Również podczas Mszy św. wieńczącej Dzień Młodzieży obchodzony na szczeblu diecezjalnym abp Wacław Depo udzieli błogosławieństwa Archidiecezjalnego Centrum Światowych Dni Młodzieży przygotowującemu ŚDM.

W związku z tym zapraszamy na tę Eucharystię przedstawicieli grup młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania oraz przedstawicieli ruchów i stowarzyszeń młodzieżowych, a także Liturgicznej Służby Ołtarza.

 

Kuria Częstochowa