Szukaj
Z nauczania Kościoła
Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Częstochowskiej w Częstochowie zaprasza do składania ofert na Inspektora Nadzoru przedsięwzięcia pt.: „Termomodernizacja w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Częstochowskiej” – umowa nr 204/2019/Wn12/OA-TR-ku/D z dnia 24.07.2019 r. finansowanego z dotacji programu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”. Poniżej została przedstawiona szczegółowa treść Zapytania ofertowego. Dodatkowo, informujemy, iż niniejsza treść zapytania w wersji papierowej jest dostępna w Kancelarii Seminarium pod...
Wyższe SeminariumDuchowne Archidiecezji Częstochowskiej w Częstochowie zaprasza do składania ofert na realizację prac budowlanych w ramach zadania pt.: „Termomodernizacja w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Częstochowskiej” – umowa nr 204/2019/Wn12/OA-TR-ku/D z dnia 24.07.2019 r.finansowanego z dotacji programu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”. Poniżej została przedstawiona szczegółowa treść Zapytania ofertowego. Dodatkowo, informujemy, iż niniejsza treść zapytania w wersji papierowej jest dostępna w Kancelarii Seminarium...
Nasze konto bankowe

PKO BP S.A. Oddział I w Częstochowie

ul. Kościuszki 2a      
42-200 Częstochowa

11 1020 1664 0000 3802 0116 5612

Kuria Metropolitalna w Częstochowie

 

Caritas Archidiecezji Częstochowskiej
Portal "Moje Powołanie" - Zakon Pijarów

Referat Duszpasterstwa Młodzieżowego i Akademickiego serdecznie zaprasza na obchody Światowego Dnia Młodzieży w Niedzielę Palmową do Bazylki Archikatedralnej w Częstochowie.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 czuwaniem modlitewno-ewangelizacyjnym na placu przed Archikatedrą. O godz. 15.00 rozpocznie się Liturgia Niedzieli Palmowej wraz z procesją z palmami oraz z Eucharystią pod przewodnictwem abp. Wacława Depo – metropolity częstochowskiego.

Również podczas Mszy św. wieńczącej Dzień Młodzieży obchodzony na szczeblu diecezjalnym abp Wacław Depo udzieli błogosławieństwa Archidiecezjalnego Centrum Światowych Dni Młodzieży przygotowującemu ŚDM.

W związku z tym zapraszamy na tę Eucharystię przedstawicieli grup młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania oraz przedstawicieli ruchów i stowarzyszeń młodzieżowych, a także Liturgicznej Służby Ołtarza.

 

Kuria Częstochowa