Szukaj
Z nauczania Kościoła
Ks. dr hab. Arkadiusz Olczyk jest autorem książki pt. "Podstawy teologii moralnej”, wydawnictwo "Regina Poloniae", Częstochowa 2018, ss. 176.
Orędzie Ojca Świętego Franciszka na 51. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu
Nasze konto bankowe

PKO BP S.A. Oddział I w Częstochowie

ul. Kościuszki 2a      
42-200 Częstochowa

11 1020 1664 0000 3802 0116 5612

Kuria Metropolitalna w Częstochowie

 

Caritas Archidiecezji Częstochowskiej
Portal "Moje Powołanie" - Zakon Pijarów

W niedzielę, 11 maja 2014r. rozpoczyna się w Kościele 51.Tydzień modlitw o powołania. Każda z naszych wspólnot, jako mała cząstka Kościoła, wołać będzie do Pana żniwa o nowych „robotników”. Wielka jest siła modlitwy, a im bardziej jest zjednoczona, tym skuteczniejsza.

Mając w pamięci ubiegłoroczne spotkanie modlitewne, również i w tym roku serdecznie zapraszamy do kościoła seminaryjnego w Częstochowie przy ul. Św. Barbary 41 na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych, misyjnych i rodzinnych.

Nasza modlitwa odbędzie się w czwartek, 15 maja 2014 r. o godz. 20.00. Do udziału w niej zapraszamy wszystkich, duchownych i świeckich, a szczególnie wspólnoty chrześcijańskie, zakonne, parafialne abyśmy mogli razem dziękować Jezusowi i prosić Go o dar powołań dla naszych seminariów, nowicjatów i wszelkich innych miejsc poświęcenia życia na służbę Ewangelii.

                                        
Z gorącym zaproszeniem w imieniu Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Częstochowskiej i Diecezji Sosnowieckiej,

                                                           
Ks. Andrzej Przybylski – Rektor

 

Czytaj też: Niedziela powołań w Częstochowie